До събитието остават:
Select language:
ОБЩА  ПРОГРАМА

Facebook


Sail Training International

Община Варна

Варна на младите














ОБЩА ПРОГРАМА

ДОБРЕ ДОШЛИ НА БОРДА

 1 – 4 ОКТОМВРИ 2016

29 септември /четвъртък/

10.00 ч.  22.00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

15.00 ч. – 22.00 ч. Културно-музикална програма и активности “Fun City+” сцена на Пристанище Варна

 

30 септември /петък/

10.00 ч. – 20.00 ч. Регистрация регата „Ветрила“ - яхт клуб „Бавария Яхтс“

10.00 ч.  22.00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

12.00 ч. - Старт на първа гонка Регата „Бриз Есен Тол Шипс“

15:00 ч. - „Pro-Am Race“ – Гонки пред Морска градина Варна

15.00 ч. – 22.00 ч. Културно-музикална програма и активности “Fun City+” сцена на Пристанище Варна

18.30 ч. – 19.00 ч. Парад „Втори Младежки черноморски игри“ от Община Варна до плувен комплекс „Приморски“

19.00 ч.  Откриване на „Втори Младежки Черноморски игри“ –плувен комплекс „Приморски“

 

1 октомври /събота/

09.00 ч.  12.00 ч. Посрещане на корабите във Варненския залив

09.30 ч. Шкиперска конференция регата „Ветрила“ - Пътнически Терминал Варна

10.00 ч.  22.00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

10.00 ч. 20.00 ч. Посещения от граждани на корабите по графика им

10.30 ч. – 22.00 ч. Културно-музикална програма и активности „Fun City +“ – Пристанище Варна

11.00 ч. Старт на гонките регата „Ветрила“ - килови яхти

11.00 ч. Старт на гонка Регата „Бриз Есен Тол Шипс“ – клас „Оптимист“, „Лазер“, „ФИН“

12.00 ч. Краен срок за пристигане на корабите участници в регата “SCF Black Sea Tall Ships Regatta”

12.00 ч. – 18.00 ч. Културно-музикална програма – сцена на Пристанище Варна

13.00 ч. – 13.30 ч. Церемония по откриване на регата “SCF Black Sea Tall Ships Regatta” – сцена на Пристанище Варна

15.00 ч. – 18.00 ч. Спортна програма за екипажите – дърпане на въже, гребане ЯЛ 6 - Южен плаж, Морска гара

19.30 ч. Официална вечеря за капитаните

19.30 ч. Концерт на супер група „Легендите“ със специалното участие на Тони Димитрова – сцена на Пристанище Варна

 

02 октомври /неделя/

10.00 ч. – 14.00 ч. Спортна програма за екипажите – плажен футбол, плажен волейбол, ветроходна гонка с клас „Оптимист“, гмуркане, плуване и др. - Южен плаж, Морска гара

10.00 ч. – 12.30 ч. Културно-музикална програма - сцена на Пристанище Варна

10.00 ч. – 12.30 ч.  Културно-музикална програма - сцена на входа на „Морска градина“

10:00 ч.  22:00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

10.00 ч. 20.00 ч. Посещения от граждани на корабите по графика им

10.30 ч. – 22.00 ч. Културно-музикална програма и активности „Fun City +“ – Пристанище Варна

11.00 ч.  18.00 ч. Старт на гонките регата „Ветрила“ – килови яхти

12.00 ч. - Старт на гонка Регата „Бриз Есен Тол Шипс“ – клас „Оптимист“, „Лазер“, „ФИН“

15.30 ч. – 17.30 ч. Културно-музикална програма – сцена на входа на „Морска градина“

16.00 ч.16.30 ч. Награждаване на победителите в регата „Бриз Есен Тол Шипс“ -сцена на Пристанище Варна

16.45 ч.  Парад на екипажите - начало Пристанище Варна – ул. ”Преслав” -

бул. ”Княз Борис I” – бул. ”Сливница” – вход на „Морска градина“

18.00 ч. - Награждаване на победителите от ветроходните гонки регата „SCF Black Sea Tall Ships Regatta” –  сцена на входа на Морската градина

19.30 ч. - Концерт „Бохемска рапсодия” – със специалното участие на Звездомир Керемидчиев - Звезди – сцена на Пристанище Варна

20.00 ч. - Парти на екипажите

 

3 октомври /понеделник/

10.00 ч. – 14.00 ч. Културна програма за екипажите по избор: Посещение на Побити камъни, Регионален исторически музей

10.00 ч. – 12.30 ч. Културно-музикална програма – сцена на Пристанище Варна

10.00 ч.              Старт на гонките регата „Ветрила“

10.00 ч. – 22.00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

10.00 ч. 20.00 ч. Посещения от граждани на корабите по графика им

12.00 ч. – 15.00 ч. Посещение на Офицерския състав в резиденция „Евксиноград“

15.30 ч. – 17.00 ч. - Културно-музикална програма – сцена на Пристанище Варна

16.00 ч.  17.00 ч. Техническа конференция регата „SCF Black Sea Tall Ships Regatta” - Юнашки салон

17.00 ч.  17.30 ч. Награждаване и закриване на регата „Ветрила“ – килови яхти

18.00 ч. – 18.30 ч. Теглене на томбола с награди на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна"

19.3ч. – Концерт на Група "Кикимора", Николо Коцев и Дуги Уайт – сцена на Пристанище Варна

19.30 ч. – Културна програма за екипажите: „Аладжа манастир“ – Светлинно шоу

21.30 ч. Празнична Заря

 

4 октомври /вторник/

10.00 ч. – 12.00 ч. Щанд на ЯК "Кап. Г. Георгиев - Порт Варна" демонстрации и обучение във ветроходния спорт

11.00 ч. - Начало на снемане на корабите

11.00 ч. - Съпътстващи парада на ветрилата килови яхти, ЯЛ6, клас „Оптимист” и др.

 

13.00 ч. - Парад на ветрилата във Варненския залив



2017. Всички права запазени.